PL | ENG | GER
01.

o nas

OK REMOVALS to firma z siedzibą w Szczecinie, która kompleksowo realizuje usługi przeprowadzek - zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. W naszej ofercie znajdziecie również usługi dodatkowe jak usługę magazynowania, szeroko pojęty transport czy utylizację mebli. Działamy na rynku już od lat, dzięki czemu, zdobyliśmy nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie przeprowadzek, transportu i szeroko pojmowanej logistyki. Wiemy, jak trudna, szczególnie pod względem logistycznym, jest przeprowadzka. Nasze usługi są w 100% kompleksowe - pakujemy, przewozimy i rozpakowujemy rzeczy, które klient chce ze sobą zabrać.
Kluczowe w naszej działalności jest indywidualne podejście do klienta. Zawsze bardzo szczegółowo omawiamy proces przeprowadzki - poczynając od jego terminu, poprzez dobór odpowiedniego samochodu do transportu, na ustaleniu miejsca docelowego kończąc. Działając w ten sposób, zapewniamy naszym klientom komfort oraz minimalizujemy stres związany z tego rodzaju przedsięwzięciem. Nasi kierowcy to osoby, które “za kółkiem” spędziły wiele lat i właśnie z tego względu można im całkowicie zaufać. Wszystkie przewożone przez nas rzeczy są ubezpieczone. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, małymi lokalnymi firmami jak dużymi, międzynarodowymi korporacjami.
Działamy w Szczecinie, jednakże realizujemy przeprowadzki krajowe oraz zagraniczne - w szczególności do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Usługa przeprowadzki realizowana jest w modelu door-to-door - przyjeżdżamy pod wskazany adres, odbieramy bagaże i przewozimy je we wskazane przez klienta miejsce. Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzoną flotą aut - zarówno większych, jak i mniejszych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dopasować ich pojemność do ilości bagaży, które klient planuje przewieźć.
02.

DO KOGO KIERUJEMY
SWOJE USŁUGI?

Firmy i instytucje

Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi lokalnymi firmami. Zaufaj doświadczeniu i oczekuj więcej! Współpraca z OKREMOVALS to gwarancja, rzetelnie wykonanej usługi.

Klienci indywidualni

Planujesz przeprowadzkę? Szukasz firmy, która szybko i bezpiecznie przewiezie Twój dobytek do nowej lokalizacji? Dobrze trafiłeś! Z OKremovals masz gwarancje profesjonalnie wykonanej usługę przeprowadzki w dowolne miejsce na terenie Europy. Sprawdź.

NASZE REALIZACJE

03.
04.

OPINIE

Maciej Przebendowski

Polecam firmę od przeprowadzek okremovals jako rzetelną i profesjonalną. Firmie zleciłem przeprowadzkę ze Szczecina do Niemiec, okolice Hannoveru. Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Jeśli w przyszłości będę się przeprowadzał na pewno skorzystam ich usług.

Radek Kalicki

Super firma! Przenosiłem moja firmę z Gdańska do Szczecina. Okremovals wszystko doskonale zorganizowała. Dokładnie spakowali i przewieźli rzeczy mojej firmy. A co najważniejsze, starannie je zapakowali dzięki czemu nic nie zostało uszkodzone. Polecam wszystkim.

Anna Januszko

Zdecydowanie polecam! Wyprowadzałam się ze Szczecina do Berlina. Zleciłam przeprowadzkę firmie Okremovals – wszystko dotarło na czas bez uszkodzeń i komplikacji. A poza tym pracownicy firmy to bardzo kulturalni i weseli ludzie! Przeprowadzka z nimi to sama przyjemność.

Rafał Dobrzański

Polecam!!! Usługa przeprowadzki wykonana z pełnym zaangażowaniem, logistyczną precyzją, dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze - z uśmiechem i pozytywną energią 😊 Jak przeprowadzka to tylko z OKREMOVALS

05.

KONTAKT

Przeprowadzki lokalne, międzynarodowe, transport gabarytów, magazynowanie - sprawdź kompleksową ofertę OK REMOVALS i oczekuj więcej. Gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonych rzeczy, terminową realizację zleceń w dowolne miejsce na terenie Europy. Sprawdź nas.
O.K. Removals S.C.
ul. Helska 7
70-843 Szczecin
NIP: 9552556421
REGON: 388751257

    powered by getknow